Specialūs pasiūlymai
Naujienos
2018-05-21
Iniciatyva "Žydim"

UAB „Verslo Aljansas“ kolektyvas prisijungė prie Kauno verslo vadovų klubo organizuotos iniciatyvos „Žydim“ ir papuošė savo darbo aplinką gėlėmis bei sukūrė jaukų atokvėpio kampelį įmonės darbuotojams bei svečiams.

 

Plačiau...
2018-04-28
Šiandien - Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena

Šios dienos tikslas – skatinti darbdavius kurti saugias ir sveikas darbo sąlygas, daugiau dėmesio skirti nelaimingų atsitikimų darbe prevencijai, skleisti žinias apie saugų darbą, kviesti darbuotojus aktyviai įsitraukti į saugaus darbo kultūros puoselėjimą.

Šią dieną prisiminkime, kad reikia dar kartą įvertinti, kas darbo vietose nėra saugu, ką dar galime padaryti, kad išsaugotume sveikatą ir gyvybes darbe.

Plačiau...
2018-04-24
2-oji tarptautinė konferencija "Ergonomika - kūrybiškumas ir inovatyvumas. Geroji praktika"

2018 m. balandžio 20 d. Vilniuje įvyko 2-oji tarptautinė konferencija "Ergonomika - kūrybiškumas ir inovatyvumas. Geroji praktika", skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Lietuvos ergonomikos asociacijos įkūrimo penkmečiui. Konferenciją organizavo Lietuvos ergonomikos asociacija (LEA) kartu su UAB "Verslo Aljansas".

Plačiau...
2018-03-30
KVIEČIAME Į TARPTAUTINĘ KONFERENCIJĄ - "ERGONOMIKA - KŪRYBIŠKUMAS IR INOVATYVUMAS. GEROJI PRAKTIKA"

2018 m. balandžio 20 d. Vilniuje vyks 2-oji tarptautinė konferencija "Ergonomika - kūrybiškumas ir inovatyvumas. Geroji praktika", skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Lietuvos Ergonomikos asociacijos įkūrimo penkmečiui.

Plačiau...