Specialūs pasiūlymai
Naujienos
2023-11-17
Seminaras - diskusija

Psichosocialiniai rizikos veiksniai, stresas, mobingas, „demotyvatoriai“ darbo kolektyve. Šie terminai dažnai sutinkami viešoje erdvėje, bet kas realiai už jų slypi, kas vyksta Lietuvos įmonėse?

 

Kviečiame vadovus, personalo ir DSS specialistus į seminarą-diskusiją, kuriame pasidalinsime psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimų pavyzdžiais ir praktiniais sprendimais, gerinant psichologinę darbo aplinką Lietuvos darbo kolektyvuose.

 

Seminaro - diskusijos data: lapkričio 30 d., 10 val.

 

Registracija https://versloaljansas.lt/lt/registracija

 

Plačiau >>
2023-11-17
Aukoti paprasta - UAB „Verslo Aljansas“ kolektyvo nariai šiandien tai įrodė

Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie kilnios misijos – gelbėti gyvybes, pabrėžiančios, kaip svarbu duoti, nieko nesitikint mainais.

 Nuoširdžiai dėkojame Kauno klinikų Kraujo centro specialistams, kurie pasirūpino mūsų komanda ir suteikė galimybę prisidėti prie šio svarbaus tikslo. Dėl jūsų pastangų ir atsidavimo mūsų bendruomenė yra stipresnė ir sveikesnė!

 Ar žinojote, kad aktyvūs donorai rečiau serga širdies ir kraujagyslių ligomis, mažiau nukenčia įvykus avarijai ir dėl to netekus kraujo. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, žmonės, kurie nuolat duoda kraujo, gyvena vidutiniškai 5 metais ilgiau, be to, jų imunitetas yra stipresnis.

 Toliau skleiskime žinią apie neatlygintiną kraujo donorystę ir skatinkime kitus prisijungti prie šios gyvybiškai svarbios akcijos. 

„Donorystė yra didžiausia žmogaus meilės išraiška žmogui“. Popiežius Jonas Paulius II

 

Plačiau >>
2023-08-10
UAB „Verslo Aljansas" komanda vėl pelnė Gazelės apdovanojimą.

Mums tai jau ketvirta nominacija, kurią skiria verslo dienraštis ,,Verslo žinios“. Tai įvertinimas įmonėms rodančioms teigiamus finansinius rezultatus, patikimoms, skaidriai vykdančioms veiklą, socialiai atsakingoms ir prisidedančioms prie visuomeninių iniciatyvų.

Pastarieji keleri metai buvo nelengvi ir sunkiai nuspėjami dėl globalių aplinkybių bei iššūkių. Mūsų komandai šis apdovanojimas tai priminimas, kad priimame teisingus sprendimus, augame, siekiame ir pasiekiame gerų rezultatų, plečiame paslaugų spektrą.

 

Plačiau >>
2023-04-24
BALANDŽIO 28-oji – PASAULINĖ DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS DIENA

Tarptautinės darbo organizacijos iniciatyva balandžio 28 d. paskelbta PASAULINE DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS DIENA. Šios dienos tikslas – skatinti kurti saugias, sveikas ir tinkamas darbo sąlygas.


Kviečiame visus darbdavius, darbuotojus, profesines sąjungas, darbo tarybas atkreipti dėmesį į darbo vietas: bendradarbiaujant peržiūrėti kaip įmonėje vyksta rizikos vertinimas, bendromis pastangomis pašalinti ar sumažinti darbo vietose galimus pavojus ir įsitikinti, kad socialinis dialogas įmonėje padeda organizuoti saugų darbą.


Atsiminkime, kad darbuotojų sauga ir sveikata prasideda nuo mūsų pačių. Prieš pradedant darbus įvertinkime galimas rizikas, konsultuokimės su padalinių ir darbų vadovais.


UAB „Verslo Aljansas“ kolektyvas visiems linki saugių darbų!

Plačiau >>